Preskočiť na obsah

ZOOM

Zrekonštruuješ príbeh z obrázkov. Má to však jeden háčik.

Pomôcky

Pastier a ovce

Poďme na to

Trvanie hry: približne 30minút

 

Príprava: Vytlač a nastrihaj dokument nižšie. (odstrihni čísla, tie sú len pre teba ako organizátora)

 

Postup: Hra je maximálne pre 31 hráčov v prípade väčšieho počtu, rozdeľte hráčov do menších skupín.

Máte 31 obrázkov v prípade menšieho počtu v skupine, zredukujte počet obrázkov, samozrejme s mierou tak, aby stále dokázali vyskladať príbeh v správnej postupnosti.

 

Každý člen hry dostane jeden obrázok !!!nesmú si ich medzi sebou ukazovať!!!

 

Úlohou skupiny je vytvoriť konkrétny príbeh z týchto obrázkov tak, že ich majú poskladať za seba v správnom poradí. Háčik je však v tom, že hráči nevedia ako vyzerajú obrázky ostatných hráčov. To ako vyzerajú môžu len verbálne opísať a vysvetliť. Hráči výsledky prezentujú tak, že sa postavia vedľa seba v poradí v ktorom si myslia, že obrázky v príbehu nasledujú (každý hráč reprezentuje svoj obrázok). Ak je poradie nesprávne, skupina skúša nájsť chybu a opraviť ju.

 

Vysvetlenie pre vedúcich hry: Príbeh vychádza z názvu a ide o zoom, teda približovanie sa (od fotky na ktorej je malá bodka, cez fotku celej planéty, až po hrebeň kohúta). Fotky v dokumente sú zoradené v poradí od začiatku po koniec.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.