Preskočiť na obsah
emmaus13

O projekte IDEA

Náš sen sa stáva skutočnosťou!

Aj takto by sme mohli pomenovať obdobie posledných týždňov v SEMe. Aký sen? Naša IDEA! Občas to síce znamená presedieť hodiny pri počítači a lúštiť staré poznámky. Inokedy sa zase musíme prehrabávať stovkami dokumentov, trápiť našu pamäť a veľa, veľa písať, tvoriť, dizajnovať, študovať, modliť sa a premýšľať. Dalo by sa to prirovnať k mravenčej práci, pri ktorej má každý svoju malú úlohu a spoločne pracujeme na veľkom diele.

 

Už pred pár mesiacmi vznikla myšlienka vytvoriť špeciálny web, na ktorom by si našli vedúci dorastov a mládeží potrebné materiály a inšpiráciu pre svoju službu. Miesto, ktoré by mohlo vytvoriť komunitu, na ktorej zdieľame svoje nápady a skúsenosti, kde nájdeme tip na tábor, hru – veľkú, malú, krátku, celodennú a mnoho iného. Vtedy sme sa pousmiali a povedali si, možno raz, niekedy v budúcnosti… snáď. Hoci sme tomu spočiatku ani sami moc neverili (najskôr sme tento nápad považovali za síce super, no nereálny a „zmietli ho zo stola“), no dnes stojíme na prahu spustenia našej IDEY. Miesta, ktoré veríme, že bude môcť slúžiť všetkým SEMákom, bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú 😊 Áno, opäť sme zažili, že Bohu nič nie je nemožné.

 

Vieme, že ešte chvíľu potrvá, kým tam nájdete stovky materiálov, avšak veríme, že spoločnými silami sa nám podarí vytvoriť IDEU, ktorá bude presne taká, ako potrebujeme. Bude slúžiť, pomáhať a vytvorí priestor, ktorý budeme mať radi.

Inšpiruj sa

Najnovšie IDEY

Najčítanejšie IDEY

Máš zaujmavú IDEU?

Ak máš nápady na hry, témy, tábory alebo dobré ubytovanie, daj nám o nich vedieť.